vetra logo1-1

Mama,noriu šokti!


 42

Vaikai iš prigimties yra muzikalūs ir judrūs. Daugiau nei dviejų dešimtmečių darbo su vaikais šokių aikštelėje, taip pat medicinoje patirtis patvirtina, kad fiziškai aktyvūs vaikai yra sveikesni, įgyja stipresnį imunitetą, jų taisyklingesnė laikysena, ištvermingesni.

 

Šokiai padeda išvengti plokščiapėdystės arba koreguoja esamą. Gerėja vaikų koordinacija, estetikos suvokimas, muzikinis išprusimas, gebėjimas bendrauti. Tai puikus būdas atitraukti vaiko dėmesį nuo kompiuterio ar televizoriaus ekrano , pakeisti vaiko sąmonę žeidžiančius smurto ar prievartos vaizdus veikla, ugdančia pilnavertę, išsilavinusią, pozityviai mąstančią asmenybę, mokančią atkakliai dirbti vardan užsibrėžto tikslo.

Mūsų klubo tikslas - ne bet kokia kaina siekti aukščiausio rezultato, o padėti augančiam žmogui pamilti šokį ir muziką, lavinti kūną, atsižvelgiant į kiekvieno asmenines fizines, psichologines ir įgimtas savybes.

Dalia Ržeuskienė, trenerė.