vetra logo1-1

Mokytis šokti - be poros


10g

Kas mokys šokti ?

Šokis kaip laisvalaikio praleidimo forma pradėjo populiarėti visoje Lietuvoje. Šokiai linijomis ypatinga šokių sritis. Visus šokių kursus veda kvalifikuoti specialistai, turintys specialų atitinkamos srities šokių pasirengimą, patvirtintą diplomais, sertifikatais ir kvalifikacijos kėlimo pažymėjimais.

 

Šokis lavina visapusiškai

Šokis visapusiškai lavina ir ugdo žmogų, nes šokant dalyvauja ir kūnas, ir protas, ir jausmai. Šokiui nereikia pašalinių dirgiklių, pakanka geros muzikos, kurią išgirdus kojos pradeda judėti pačios. O tam improvizuotam judesiui pridėjus choreografiją, žmonės šoka lengvai ir puikiai leidžia savo laisvalaikį.

Šokis be poros

Šokiai linijomis ypatingi tuo, kad šokant nereikia poros. Užsiėmimų metu šokame Graikiškus, Rytietiškus ,Lotynų Amerikos, Country, o taip pat, Svingą, Salsą, ir kitus populiariuosius šokius. Mokytis šokti ateina kultūringi žmonės. Amžiaus neakcentuojam.

Kaip vyksta užsiėmimai ?

Šokio mokymo pamokos vyksta du kartus per savaitę, po vieną valandą. Po pirmo užsiėmimo galėsite užsiregistruoti į 1-ąjį ciklą, kuris trunka 3 mėnesius.